Piątek, 24 maja 2024 r. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Komisja Miejska chce spotkania „Na szczycie” w sprawie zajezdni autobusowej przy szkole

Do burmistrza Kcyni Marka Szarugi wpłynęło pismo od Komisji Gospodarki Mieszkaniowej, Porządku Publicznego, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Socjalnych Rady Miejskiej z prośbą o zorganizowanie spotkania w trybie pilnym z przedstawicielami, od których zależna jest inwestycja przy ul. Wyrzyskiej w Kcyni.

Komisja Miejska z Dyrektorem Michałem Poczobuttem, Zastępcą  Aleksandrą Kubiak, Przewodniczącą Rady Rodziców Magdaleną Halkiewicz-Ujazdowską podczas lustracji inwestycji na wysokości szkoły, zauważyła wiele rażących odstępstw od projektu przedstawionego wcześniej Radzie Miejskiej w Kcyni oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni.- czytamy w piśmie do burmistrza Kcyni

W związku z zaistniałą sytuacją Przewodniczący Komisji Miejskiej w Kcyni Dariusz Kurdelski w piśmie prosi burmistrza o priorytetowe potraktowanie prośby o spotkanie z następującymi osobami: Starostą Nakielskim, Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych, Projektantem inwestycji, Kierownikiem budowy, Radnymi Powiatowymi: Piotrem Hemmerlingiem, Ryszardem Bagnerowskim i Jackiem Pankiem oraz pracownikami Urzędu Miejskiego w Kcyni związanymi z inwestycją.

Tekst i fot. Robert Koniec

--> wstecz