Środa, 17 kwietnia 2024 r. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Dziękuję za cały rok spędzony z INFO- zobacz film

Minął kolejny rok naszej pracy dla Państwa. Od 11 lat mam przyjemność tworzyć największy portal internetowy poświęcony Gminie Kcynia o potocznie przyjętej nazwie INFO. Pracuję praktycznie 24 godziny na dobę, abyście Państwo zawsze czytali aktualne wiadomości, dowiadywali się o wielu wydarzeniach z pierwszej ręki, mogli obejrzeć obszerne relacje filmowe z wielu wydarzeń, pobierać na własny użytek zdjęcia z wydarzeń, w których uczestniczyliście.

Spotykamy się bardzo często na ulicy, przy okazji różnych wydarzeń lokalnych, zdarzeń losowych i zaplanowanych spotkaniach. Wykonuję dla Państwa tysiące zdjęć, nagrywam setki minut filmów, piszę wiele relacji tekstowych. Do swojej pasji jaką jest prowadzenie portalu podchodzę z największym zaangażowaniem, aby tworzyć media, które będą najfajniejszymi mediami elektronicznymi w regionie.

Bardzo często stoję przed trudnym zadaniem relacji z wydarzeń losowych, którymi są wypadki drogowe, pożary czy inne zdarzenia. W takich relacjach zawsze staram się pamiętać, że jest ktoś poszkodowany, że ten ktoś ma rodzinę lub bliskich i robię wszystko, aby informując o takich zdarzeniach nikogo nie urazić. Nigdy nie kieruję się sensacją, tylko informacją.

Kcynia.info jest znaną i cenioną marką, która nie pozwoli nikomu pobić jakości prowadzenia portalu. Nasze artykuły zawsze maja autorów tekstów i zdjęć, zawsze podajemy źródło przesłanych informacji, cenimy sobie współtworzących portal, którzy swoimi zdjęciami lub przesyłanymi informacjami pomagają mi tworzyć to miejsce, do którego codziennie zaglądają tysiące internautów. Cieszę się, że INFO czytają w Kcyni, Nakle, Szubinie czy Bydgoszczy. Wiemy, że na INFO zaglądają internauci z Poznania, Gdańska, Wrocławia czy Warszawy. Do naszych czytelników należą mieszkańcy Gminy Kcynia, którzy wyjechali z kraju i mieszkają poza granicami Polski.

To już koniec roku 2015!

Wszystkim naszym czytelnikom, tym którzy są naszymi Przyjaciółmi i tym, którzy podpatrują i kopiują nasze newsy, tym którzy na INFO zaglądają codziennie i tym, którzy zaglądają do nas rzadziej bardzo dziękuję. Dziękuję za to, że jesteście, dziękuję za to, że do nas piszecie, dziękuję za przekazywane informacje i dziękuję za kopniaki w cztery litery, które też się zdarzają.

Dziękuję za wspólnie spędzony cały 2015 rok.

To miłe tworzyć coś dla innych. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy, że mogę być TU codziennie z Państwem.

Osobne podziękowanie kieruję do redakcji www.kurier-nakielski.pl z którym od lat współpracuję, do redakcji www.itvszubin.pl do redakcji oficjalnego portalu Gminy Kcyni www.kcynia.pl i redakcji www.dzwiekowearchiwumkcyni.pl Jednocześnie bardzo dziękuję wspaniałej redakcji Radia Nakło, które w tym minionym roku bardzo często cytowało informacje z naszego portalu, dziękuję również Rzecznikowi Komendanta Powiatowego Policji w Nakle n/Notecią i Starostwu Powiatowemu za przesyłane informacje.

Zapraszam do obejrzenia filmu z podsumowania wydarzeń w Gminie Kcynia w 2015 roku.

tekst i fot. Robert Koniec

 

 

--> wstecz