Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Imieniny Bernarda, Biruty, Erwina

Eliminacje powiatowe zawodów „Dzielnicowy roku 2023”

Wczoraj (19.06.23) w nakielskiej komendzie odbyły się powiatowe eliminacje do konkursu na najlepszego dzielnicowego roku. Najlepsi okazali się dzielnicowi z Mroczy, sierż. szt. Arkadiusz Lemke oraz asp. szt. Piotr Majewski, którzy niebawem rywalizować będą w etapie wojewódzkim konkursu.

Wczoraj (19.06.23) w świetlicy nakielskiej komendy odbyły się eliminacje powiatowe XIII Ogólnopolskich zawodów policjantów dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2023”. W pierwszym etapie zawodów o tytuł najlepszego dzielnicowego rywalizowali mundurowi pełniący służbę na stanowiskach dzielnicowych w Nakle, Szubinie, Kcyni, Mroczy i Sadkach.

Zadaniem dzielnicowych było rozwiązanie testu wiedzy składającego się z 40 pytań. Pytania te sprawdzały wiedzę z zakresu przepisów ogólnopolicyjnych, w tym przepisów prawnych regulujących pracę dzielnicowego, pierwszej pomocy, środków przymusu bezpośredniego.

Najlepsi okazali się sierż. szt. Arkadiusz Lemke oraz asp. szt. Piotr Majewski, pełniący na co dzień służbę w mroteckim komisariacie. Zwycięzcy etapu powiatowego rywalizować będą z innymi dzielnicowymi w etapie wojewódzkim.

asp. Zofia Wrzeszcz
p.o. Oficera prasowego
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz