Sobota, 18 maja 2024 r. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Sipiorach

Ferie to czas radości, relaksu i odpoczynku od zajęć szkolnych. Nie oznacza to wcale odpoczynku od pobytu w szkole i zajęć przez nią organizowanych. Jak co roku dzieci pozostające podczas ferii zimowych w domu,  skorzystały z oferty przygotowanej przez naszą szkołę. Mogły tu pod okiem nauczycieli atrakcyjnie, a przede wszystkim bezpiecznie spędzić czas. Dużo satysfakcji sprawił uczniom wyjazd do sali zabaw ,,Arka Noego” w Wyrzysku. Zarówno starsi, jak i młodsi świetnie się bawili i mile spędzili czas w gronie kolegów ze szkoły. Dzieci miały do swojej dyspozycji cztery niezwykłe piętra konstrukcji i labiryntów. W tym wyjątkowym miejscu czekało na nich wiele atrakcji, np. basen z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie, armatki oraz wymagający tor przeszkód. Wszyscy z uśmiechniętymi i pomalowanymi buziami wrócili do domu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także coroczny bal karnawałowy, podczas którego szkolny korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną barwnych postaci z bajek i kreskówek. Wszyscy mieli także okazję poczuć się, jak na prawdziwym wybiegu podczas prezentacji swoich pięknych kostiumów. W tym dniu prowadzący zabawę – DJ Marcin Gąsiorowski wraz z animatorką Julią – nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w układach tanecznych wspólnie ze swoimi szkolnymi kolegami, a także rodzicami i nauczycielami. Podczas pląsów uśmiech nie znikał z twarzy, a dzięki słodkiemu poczęstunkowi uczestnicy zabawy mogli zregenerować swoje siły. Na zakończenie wybrano królową i króla balu. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było naszym głównym celem. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych  i oryginalnych strojów.

Dzięki wsparciu ludzi i instytucji dobrego serca, ferie zimowe w naszej szkole były atrakcyjnym i bogatym w nowe doświadczenia czasem dla naszych uczniów, dlatego też dziękujemy Państwu Bożenie i Grzegorzowi Mordzak, Bankowi Spółdzielczemu w Kcyni i Radzie Rodziców przy SP w Sipiorach.

 Materiał: SP w Sipiorach

--> wstecz