Wtorek, 05 marca 2024 r. Imieniny Aurory, Fryderyka, Oliwii

Górski etap Mini Tour de Pologne dla Kacpra Gieryka. Przeczytaj wywiad.

W czasie tak intensywnych upałów informacja o kolejnym sportowym sukcesie Kacpra Gieryka potęguje magię sukcesu. Młody kolarz z Kcyni 6 sierpnia wygrał kolejny, górski etap Nutella Mini Tour de Pologne – Zakopane.
Ten utalentowany chłopak daje ogromnie dużo radości i satysfakcji swoim rodzicom i całej rodzinie. Kolarstwo zaszczepił w nim tata Sławomir, który w latach swojej młodości uprawiał kolarstwo szosowe.
Wielokrotnie pisaliśmy o sukcesach kcynianina. Dziś chcielibyśmy zaprosić Państwa do lektury wspaniałego artykułu autorstwa Pani Anny Witkowskiej z portalu http://nieoceniam.pl

Sezon wyścigowy w pełni. W każdy weekend rozgrywane są zawody, w których wielu z Was (i nas) bierze udział. Jedziemy na maksa aż do mety, a w domu, chcąc przeżyć to jeszcze raz, oglądamy w Internecie zdjęcia, czytamy relacje i komentarze uczestników– pisze autorka, która również uprawia ten wspaniały sport.
Uczestnicząc w imprezie rowerowej czy choćby oglądając zdjęcia nie sposób nie zauważyć, ilu młodych ludzi staje do rywalizacji. Każdemu świadkowi zmagań dzieciaków na pewno rzuca się w oczy determinacja, z jaką walczą one o sekundy. Młodzieży nie wypada nazywać już dziećmi– zauważa Anna Witkowska.

W dalszej części o swoim sportowym życiu opowiada Kacper Gieryk. Na starcie towarzyszą mi napięcie, nerwy, adrenalina i smak rywalizacji. Przecież jadę tam po to, żeby wygrać!– mówi MKS Emdek Bydgoszcz.
Kacper jak rasowy sportowiec opowiada o trudnej pracy w dążeniu do celów. Mówi o sukcesach i porażkach, podkreśla bardzo rolę swojego Taty, który jest jego osobistym trenerem. W wywiadzie udzielonym portalowi http://nieoceniam.pl pada bardzo dużo fantastycznych słów. Słów skierowanych do swoich rówieśników siedzących przed monitorami komputerów.
Zapraszam Państwa do lektury całego artykułu pod adresem http://nieoceniam.pl/mlodzi-kolarze/kacper-gieryk-i-cyprian-swiderski/

Redakcja portalu www.kcynia.info dziękuje Pani Annie Witkowskiej za umożliwienie publikacji o naszym sportowcu.
red. Robert Koniec
fot. Zbyszek Kowalski www.fotoreportaze.com.pl,

fot. prywatne archiwum Doroty Gieryk
źródło: http://nieoceniam.pl

--> wstecz