Dziewierzewo zaprasza w niedzielę do siebie
Okres letni sprzyja organizacjom festynów. Dziś w imieniu organizatorów zapraszamy na II FESTYN WAKACYJNO-ODPUSTOWY w Dziewierzewie. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 rusza impreza plenerowa, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Dziewierzewa i ościennych miejscowości. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, na które zapraszają. Szczegóły imprezy na plakacie.
red. Robert Koniec










