Niedziela, 26 maja 2024 r. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

III Runda strzelecka w Kowalewku

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas III rundy strzeleckiej po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.
Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, w klasyfikacji rundy strzeleckiej najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy: Pistolet 9mm – Tomaszewski Jan, Salewski Robert, Sobczak Robert, Tymoteusz Popiela oraz w konkurencji Karabin: Salewski Robert, Faltyński Łukasz, Jasiński Jacek, Tomaszewski Jan

Przypominamy, iż IV runda strzelecka odbędzie się 4 maja, a w sobotę 27 kwietnia zapraszamy wszystkich na zawody strzeleckie pistolet karabin strzelba oraz strzelania dynamiczne w konkurencji „speed steel”. Zgłoszenia udziału, trening oraz zapoznanie z torem dynamicznym godzina 9.00;  Start zawodów godzina 11.00

Rundy strzeleckie odbywają się cyklicznie w soboty – start godz. 10.00 z wyłączeniem dni, w których odbywać się będą zawody.
Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w tej nietuzinkowej dyscyplinie sportu.
Po każdej rundzie wyłonimy najlepszych zawodników danego dnia, a uzyskany wynik będzie uwzględniony w klasyfikacji rocznej ligi
strzeleckiej w Kowalewku, na którą składać się będzie suma 8 najlepszych wyników z wszystkich rund strzeleckich danego zawodnika. Zapraszamy do udziału i rywalizacji o miano najlepszego strzelca Ligi strzeleckiej w Kowalewku – edycja 2019r.

Zapraszamy również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia. Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 886450857.
www.jrs-kowalewko.pl

--> wstecz