Piątek, 19 kwietnia 2024 r. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Juniorki młodsze MLUKS Orlik Kcynia rozpoczynają ligę od zwycięstwa

W pierwszym spotkaniu Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki młodszej zespół MLUKS Orlik Kcynia pokonuje AZS Włocławek 52-16. Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando piłkarek ręcznych z Kcyni. Do przerwy prowadziły 27-6. Druga połowa była inna. Zrobiło się za dużo luzu w obronie, niepotrzebne błędy piłkarek z Kcyni czego efektem było 12 kar 2 minutowych. Jak na pierwszy mecz zagrały dobrze. Przed nimi kolejne spotkania. Trzymajcie kciuki. Skład zespołu MLUKS Orlik Kcynia: Aleksandra Puławska (br), Emilia Łyszczarz (12), Wiktoria Sawicka (10), Zuzanna Leszczyńska (10), Iga Wiśniewska (7), Martyna Branicka (7), Weronika Hallas (3), Daria Hallas (2), Kinga Białachowska (1), Marcelina Borowska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.