Sobota, 25 maja 2024 r. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Jurek Napierała o wilkach opowiadał na antenie TVP3 Bydgoszcz

W czwartek w porannym programie TVP3 Bydgoszcz „Region na dzień dobry” jednym z gości był Jurek Napierała– fotograf dzikiej zwierzyny i miłośnik przyrody. Na antenie telewizyjnej, w audycji „na żywo” Jurek Napierała opowiadał i wilkach, które spotkał na terenie Gminy Kcynia. Telewizja Polska wyświetliła także filmy nagrane przez fotografa przyrody ukazujące dzikie zwierząta. W jaki sposób zwierzęta zostały nagrane i co o nich opowiadał mieszkaniec Zabłocia można zobaczyć na filmie, który znajduje się pod poniższym linkiem http://bydgoszcz.tvp.pl/23667309/20012016

Dzisiejsza informacje jest doskonałą okazją do zaproszenia Państwa na prelekcję o wilkach, która odbędzie się 27 lutego o godzinie 16.00 w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni. Organizatorem spotkania są panowie: Jerzy Napierała i Marek Maćkowiak ze Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”.

W programie bydgoskiego oddziału Telewizji Polskiej udział wziął znany podróżnik z Nakła n.Notecią Maciej Boiński, który opowiadał o swoich przygodach w czasie podróżowania wzdłuż rzek.

tekst i fot. Robert Koniec 

--> wstecz