Kabaret Moralnego Niepokoju w Nakle z nowym programem
Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna ART serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program „Maj zaczyna się we wtorek” Występ odbędzie się 22 maja 2016 roku o godz. 16:00 (niedziela) w Nakielskim Ośrodku Kultury im. Z. Kornaszewskiego ul. Mickiewicza.
Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Maj zaczyna się we wtorek” będzie miał premierę w maju 2016r., dzięki temu obejrzą Państwo absolutnie świeże skecze, niedostępne w telewizji, nieodparcie śmieszne i niezmiennie zaskakujące. Ponad dwie godziny humoru na najwyższym poziomie z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek…
Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę ‘’ organów rządzących”.
Nie zabraknie, jak zawsze pięknych, klasycznie skomponowanych i przebojowych piosenek.
Na koniec bisy, a tam- największe hity.
Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Zamówienia zbiorowe na bilety pod nr telefonu: 693-062-880
Wystawiamy faktury VAT, dostarczamy bilety z fakturą na miejsce pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia.
Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy pod wyżej wymienionym numerem telefonu.










