Wtorek, 05 grudnia 2023 r. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Kino plenerowe w Turzynie już w ten weekend!

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w Nakle nad Notecią zaprasza mieszkańców gminy Kcynia na wieczór filmowy w plenerze. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Seans pod chmurką odbędzie się 19.08.2023 r. (sobota) w Turzynie, na terenie przy świetlicy wiejskiej. Początek o godz. 21.00. Uczestnikom wydarzenia zapewniony zostanie popcorn.

Do dyspozycji widzów będą również leżaki (ilość ograniczona). Można zabrać ze sobą także koc lub inne wygodne siedzisko, bowiem rozmiar ekranu gwarantuje, że film będzie widoczny nawet z dużej odległości.

Repertuar kina plenerowego:

Johnny English – Jaś Fasola (Rowan Atkinson) w roli pracownika brytyjskiego wywiadu, który próbuje rozwikłać zagadkę międzynarodowego spisku. Przypadkowy agent Jej Królewskiej Mości z zepsutym pistoletem. Czy coś może pójść nie tak?

UWAGA: W trakcie seansu obowiązuje zakaz rejestracji ścieżki audio oraz wideo. Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania bądź przerwania seansu z powodu złych warunków atmosferycznych.

Miejsce seansu dostosowane jest do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 1 dzień przed terminem wydarzenia, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

Kino plenerowe organizowane jest przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” w ramach projektu „Człowiek siłą Krajny i Pałuk” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Krajny i Pałuk w Nakle nad Notecią

--> wstecz