Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Kolejni poszukiwani zatrzymani na terenie powiatu nakielskiego

Tylko w ciągu jednego dnia nakielscy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych, którzy postanowieniami sądu mają pozostać w izolacji. Za więziennymi murami odbywać będą kilkumiesięczne kary pozbawienia wolności za przestępstwa z przeszłości.

Tylko wczoraj (08.05.24), na terenie powiatu nakielskiego, mundurowi zatrzymali czterech mężczyzn, skazanych prawomocnymi wyrokami sądów, z których tylko jeden ostatecznie pozostanie na wolności.

Dwóch poszukiwanych mieszkańców Nakła, zatrzymali na terenie miasta „patrolowcy”. Pierwszy to 30-latek, który w zakładzie karnym odbywać będzie karę półrocznego pozbawienia wolności. Drugi 36-letni, po uiszczeniu grzywny nakazanej wyrokiem sądu, został zwolniony i tym razem nie trafi za więzienne kraty.

Kolejnego poszukiwanego, mieszkańca gminy Mrocza, zatrzymali mroteccy policjanci. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe i sam powinien zgłosić się do zakładu karnego. Za nic miał wymiar sprawiedliwości, dlatego polecenie zatrzymania go dostali mundurowi. Za 24-latkiem wszczęto poszukiwania, które zakończyły się wczoraj.

Ostatni poszukiwany wpadł w ręce mroteckich mundurowych na terenie miasta. 34-latek odbędzie 3-miesięczną karę izolacji, bo nie zastosował się do orzeczonej przez oleśnicki sąd kary grzywny.

Zatrzymani zostali już doprowadzeni do jednostek penitencjarnych, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

st. post. Wiesława Ambrozik p.o. oficera prasowego KPP Nakło

--> wstecz