Czwartek, 20 czerwca 2024 r. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią insp. Rafał Makarewicz pożegnał się z mundurem

Po 30 latach służby na zasłużoną emeryturę odszedł Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią insp. Rafał Makarewicz. W imieniu Kierownictwa kujawsko-pomorskiego garnizonu podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków złożyła Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Małgorzata Jorka. Uroczystość, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią była również okazją do przekazania obowiązków następcy insp. Makarewicza.

Wczoraj (11.01.24) o godzinie 12.00 w siedzibie nakielskiej policji odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której z mundurem po 30 latach służby pożegnał się Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią insp. Rafał Makarewicz.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią pożegnał się z policjantami i pracownikami nakielskiej komendy. Podziękował wszystkim za współpracę oraz życzył powodzenia zarówno w wypełnianiu obowiązków służbowych, jak i w życiu prywatnym.

Zgodnie z decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy nadinsp. Piotra Leciejewskiego rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią otrzymał dotychczasowy Pierwszy Zastępca Komendanta
Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią kom. Jan Poźniak.

Odchodzącemu na emeryturę Komendantowi dziękujemy za profesjonalizm i pełną zaangażowania oraz poświęcenia służbę, a także życzymy spełnienia wszystkich planów na nowym etapie życia oraz dobrego zdrowia i dużo osobistej satysfakcji.

Awansowanemu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji nowych zadań służbowych.

asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz