Niedziela, 21 kwietnia 2024 r. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Konkurs Recytatorski w Sipiorach

23 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Pamięci Obrońców Niepodległości w Sipiorach odbył się konkurs recytatorski pod hasłem ,,W świecie poezji”. W tegorocznym konkursie, który przygotowała p. Zofia Sobocińska wzięło udział 17 uczniów z klas ,,0”- III. Jego celem było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji i doskonalenie umiejętności recytatorskich.

Występy wszystkich uczestników oceniane były według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja słowna i ogólny wyraz artystyczny. Jury w składzie: p. Beata Partyka– przewodnicząca komisji konkursowej, p. Anna Knasinska i p. Justyna Rybacka- Zielińska wyłoniło następujących zwycięzców:

I kategoria wiekowa: klasy ,,0”- I

I m. Amelia Gratkowska

II m.  Hubert Buda

III m.  Maja Winkowska

Wyróżnienie: Wiktoria Musiał

II kategoria wiekowa:  klasy II- III

I m. Sandra Stanecka

II m. Sandra Nawrocka

III m. Igor Musiał

Wyróżnienie: Kacper Kujawa

Reprezentanci naszej szkoły wezmą również udział w ,,Turnieju Słowa”, który odbędzie się 4 maja 2015 r.  w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni.

Zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie zmagań konkursowych, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy wielu szkolnych sukcesów.

materiał:  Szkoła Podstawowa Sipiory

--> wstecz