Piątek, 24 maja 2024 r. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Przystań w kolorze blue już w sobotę

Już w sobotę Przystań Powiat Nakielski  w Nakle nad Notecią zamieni się w centrum koncertowe powiatu.  A to za sprawą IV edycji imprezy pod nazwą Przystań w kolorze blue, która odbędzie się w tym roku w festiwalowej aranżacji w sobotę, 18 lipca. Początek o godzinie 17.00. Na scenie zagrają znani artyści – Wasted  Paradise,Holy Wives,  The Soulmates,  Sztokholm,  Krzysztof Zalewski, a o 22.00 nastąpi kulminacja muzycznych wrażeń – na scenie wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Brodka. W tym roku po koncercie gwiazdy nie rozchodzimy się do domów! Do godz. 2.00 w nocy After Party z Dj Karuzelem.

Oprócz koncertów, już na samej przystani, czekać na Państwa będzie miasteczko atrakcji  – dmuchany plac zabaw dla dzieci, stoiska m.in. z: zabawkami, świecidełkami i rękodziełem. Swoje stoiska promocyjne wystawią też sanepid, Orange, Oriflame, Gazeta Pomorska i Salon 2 Kółka.

Nie zabraknie też ogródków piwnych, lodów i czegoś na ząb.

Podczas imprezy będzie można wziąć udział w konkursie organizowanym przez Salon 2 Kółka, w którym nagrodą główną jest motorower Junak 901 o wartości 4499 zł. Żeby wygrać Junaka, trzeba w czasie trwania imprezy na stoisku Salonu 2 Kółka kupić los za 2 złote, oderwać kupon konkursowy z numerem i wrzucić do stojącej urny. Każdy posiadacz losu uprawniony jest do 10% zniżki na wszystkie pojazdy i akcesoria znajdujące się w Salonie 2 Kółka w Nakle nad Notecią, ul. Olszewska 1. Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Przystani w kolorze blue.

Więcej informacji: http://powiat-nakielski.pl/pl/contents/content/13/1528.

Na Przystani w kolorze blue zagości Projekt Laboratorium Rejs! Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Kod Krowa – realizując swój rzeczny projekt – zaprosiło grupę entuzjastów filmowania na warsztaty, podczas których szlifować będą sztukę montowania filmów dokumentalnych i opowiadania obrazem. W efekcie powstaną krótkie etiudy, obrazujące piękno „dzikiej i tajemniczej” Noteci oraz jej nadbrzeża. Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez artystów zajmującym się filmem dokumentalnym, takich jak : Małgorzata Goliszewska, Katarzyna Mateja, Piotr Boćkowski, Szymon Mizera. Poza działaniami warsztatowymi, Projekt Laboratorium Rejs organizuje plenerowe kino, które pojawi się wraz z jurtą mongolską w okolicach boiska do piłki plażowej na Przystani Powiat Nakielski.

W celu śledzenia bieżących informacji na temat wydarzenia zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony poświęconej Przystani w kolorze blue na facebooku: https://www.facebook.com/events/629701777160499/

materiał: Anna Skowrońska –
Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

 

--> wstecz