Środa, 21 lutego 2024 r. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Kto zostanie dyrektorem ZSO?

O tym, że konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni nie został rozstrzygnięty informowaliśmy już Państwa. Za chwilę rozpoczną się wakacje i nowy dyrektor musi mieć czas na przygotowanie organizacji roku szkolnego 2016/2017.

Kogo wskaże Burmistrz Kcyni Marek Szaruga? Kto zostanie nowym dyrektorem? Burmistrz nie zdradza jakich kandydatów bierze pod uwagę, ale informuje o swoich rozmowach z osobami zainteresowanymi prowadzeniem placówki oświatowej.

W dniu 7 czerwca w gabinecie Burmistrza Kcyni p. Marka Szarugi odbyły się spotkania z kandydatami na dyrektora ZSO w Kcyni – p. Eweliną Marczak, p. Katarzyną Kluczyńską, p. Mirosławem Pezackim. Podczas indywidualnych, trwających około godziny rozmów z kandydatami poruszano tematy m.in. związane z funkcjonowaniem ZSO, rekrutacją uczniów do ZSO nie tylko z terenu naszej gminy, współpracą z ZST, współpracą z organem prowadzącym oraz rolą szkolnictwa ponadgimnazjalnego w gminie Kcynia.– czytamy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kcyni.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że konkurs został zaskarżony do wojewody kujawsko-pomorskiego z powodu nie powołania do komisji konkursowej wszystkich związków zawodowych działających w Gminie Kcynia.Wiemy również, że na giełdzie nazwisk na stanowisko dyrektora ZSO są jeszcze inne nazwiska, niż trzy, które przystąpiły do konkursu.

Co zrobi Burmistrz Marek Szaruga?

tekst i fot. Robert Koniec

 

 

 

 

 

--> wstecz