Niedziela, 26 stycznia 2020 r. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Małżeństwo z seata trafiło do szpitala, kierowca renówki do aresztu

Do wypadku z udziałem dwóch osobówek doszło 19 lipca 2019 roku przed godz. 13.00 u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Konopnickiej w Szubinie.

Na miejscu pracowały wszystkie służby. Małżeństwo podróżujące seatem trafiło do szpitala, natomiast kierowca renówki do policyjnego aresztu.

Jak poinformował nas kpt. Bartosz Walkowiak, rzecznik KP PSP Nakło, do zdarzenia doszło przy jednym ze zjazdów z obwodnicy Szubina, w okolicach ul. Konopnickiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy JRG z Szubina. Ze wstępnych informacji wynika, że 2 osoby biorące udział w zdarzeniu skarżyły się na bóle pleców i głowy. Droga była całkowicie zablokowana.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu i narkotyków, a także nie posiadał prawa jazdy. Samochód, który rozbił zakupił dosłownie kilkanaście minut przed wypadkiem.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią podkom. Justyna Andrzejewska oficjalnie potwierdziła w rozmowie z nami, że sprawca był pijany, miał 3 promile alkoholu.

– Agresywnego 37-latka zatrzymali i obezwładnili strażacy, którzy następnie przekazali go przybyłym na miejsce zdarzenia policjantom – mówi podkom. Justyna Andrzejewska. Informacje o narkotykach nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

A jak doszło do wypadku? – Według wstępnych ustaleń, kierowca renault scenic najechał na tył seata, który zatrzymał się do skrętu w lewo – informuje podkom. Justyna Andrzejewska. Rzeczniczka policji dodaje, że pasażerka seata trafiła do szpitala w Bydgoszczy a kierowca do szpitala w Szubinie. Sprawca wypadku został umieszczony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Sprawcą wypadku był mieszkaniec Szubina

materiał. Maciej Rejment/itvszubin.pl

 

--> wstecz