Piątek, 10 maja 2024 r. Imieniny Antoniny, Izydory, Jana

Meldujemy się cali i zdrowi

Jak już wszyscy bardzo dobrze wiecie to dziś nasza ekipa BIEGACZE KCYNIA TEAM w licznym składzie wzięła udział w 4. BIEGU PODKOWY W SKOKACH. Warto podkreślić, że zarówno ilość drużyn jak i uczestników biegu była naprawdę duża. Pojawiło się wiele okolicznych drużyn, ale także drużyny bardzo zaawansowane z różnych stron Wielkopolski. Najlepszych z najlepszych nie brakowało, a imprezę biegową w Skokach ze śmiałością można określić mianem prestiżowej. Pragniemy podzielić się z Wami tym, że mimo krótkiej historii naszego kcyńskiego teamu, drużyna BIEGACZE KCYNIA TEAM w ogólnej klasyfikacji drużynowej na 5 km zajęła: 1️⃣ MIEJSCE – co było dla nas wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Do wyników klasyfikacji brano pod uwagę dwa najlepsze wyniki kobiet i trzy najlepsze wyniki mężczyzn. I tak u nas były to czasy Ewy, Agnieszki, Macieja, Patryka i Mateusza. Poza tym w tych zawodach po raz kolejny nie zabrakło miejsc na podium naszych biegaczy. I tak: 2️⃣ MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej zdobyła Marzena Karakiewicz, która dołączyła do nas całkiem niedawno, dlatego należą się Jej ogromne brawa 5 km ukończyła w czasie 27:16 2️⃣ MIEJSCE w swojej kategorii wiekowej zdobyła również Agnieszka Ciaciuch, która 5 km ukończyła w czasie 25:09 Poza tym w naszym składzie poza biegaczami mamy wspaniałych kijkarzy Nordic Walking i tak towarzyszyły nam Hania, Aga i Lidka – wielkie brawa dla dziewczyn. Dziś bardzo cieszymy się, że do historii przechodzi kolejny wspólny bieg naszego Team-u. Ludzi, których połączyła pasja do sportu, ludzi, którzy chcą pokonywać swoje granice i dzięki wytrwałości osiągać nowe cele Dziś każdy z nas zadaje sobie pytanie : Czy mogę dać z siebie więcej? Odpowiedź brzmi zwykle: Tak.” To samo pytanie zadał sobie niegdyś Paul Tergat, kenijski biegacz, były rekordzista świata w maratonie… Kto wie, czy ten oto człowiek nie zaczynał swojej kariery sportowej od poszukiwań ludzi, z którymi łatwiej osiągnąć więcej i nieustannie biec do przodu .Dlatego my chcemy sięgać po więcej, dopiero jesteśmy na początku pięknej drogi, która z pewnością uczyni nas silniejszymi . I może zadaj sobie dziś pytanie, czytając ten post : czy nie chciałbyś spróbować pobiec w swoim życiu naprzód. I pewnie dziś pomyślisz…nie dam rady, to nie dla mnie…ale pamiętaj, że każdy z nas zaczynając miał obawy ODWAGI #biegaczekcyniateam#runisadream#kolejnezawody#biegpodkowyskoki#najlepszadrużyna