Wtorek, 05 grudnia 2023 r. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Mianowania w szubińskim komisariacie

W miniony czwartek w Komisariacie Policji w Szubinie odbyła się uroczysta zbiórka związana z powołaniem i mianowaniem na stanowiska kierownicze. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz.

W miniony czwartek (11.05.23) w szubińskim komisariacie, podczas uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią mł. insp. Rafał Makarewicz powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Szubinie nadkom. Michała Wawrzyniaka, który dotychczas pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Kolejnym punktem uroczystości było odczytanie rozkazu personalnego o powierzeniu obowiązków Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Szubinie kom. Justynie Andrzejewskiej, będącej dotychczas oficerem prasowym nakielskiej komendy.

Nadkom. Michał Wawrzyniak oraz kom. Justyna Andrzejewska zwrócili się do obecnych w sali konferencyjnej i zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców szubińskiej gminy pozostawało na wysokim poziomie, podobnie jak współpraca z lokalnym samorządem.

asp. Zofia Wrzeszcz
p.o. Oficera prasowego
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz