Sobota, 20 kwietnia 2024 r. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Mieszkańcy Sipior i Studzienek spełnili marzenie chorującej na białaczkę Amelki

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki kolejny raz zaangażowało się w pomoc choremu dziecku. Tym razem stowarzyszenie wraz z p. sołtys Eweliną Buda oraz Radą Sołecką Studzienek przeprowadziło zbiórkę wśród mieszkańców Sipior i Studzienek, by spełnić marzenie chorującej na białaczkę Amelki. Jej marzeniem, poza oczywiście zdrowiem, był ogromny kokon huśtawka. Mieszkańcy nie zawiedli i uzbierali potrzebną kwotę. W sobotę, 25 maja delegacja, w której uczestniczyły trzy osoby: pani sołtys Ewelina Buda, Lidia Wiland oraz Ania Knasinska przekazała na ręce taty dziewczynki dar ludzi o dobrym sercu.
Łez wzruszenia nie było końca, a radość dzieci przeogromna, tym bardziej, że już w niedzielę Amelka rozpakowała wszystkie prezenty osobiście. Nie zapomnieliśmy też i o starszej siostrze – Wiktorii i o cudownych rodzicach. Wszystkim mieszkańcom Sipior i Studzienek oraz osobom, które sprawiły uśmiech na twarzy całej rodziny BARDZO DZIĘKUJEMY – podkreśla p. Anna Knasinska prezes Stowarzyszenia.
Pani Ania już zapowiada kolejną akcję – chce wesprzeć remont łazienki w domu rodziny Amelki. Jeśli ktoś jest chętny prosimy o kontakt z p. Anią – m.in. poprzez FB.

materiał. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Sipiory i Studzienki

--> wstecz