Wtorek, 05 grudnia 2023 r. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Mikołaj Bogdanowicz Wojewoda Kujawsko-Pomorski był gościem podczas podsumowania Roku Samorządowego

W czwartkowe popołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni przy ulicy Pobożnego odbyła się uroczystość podsumowania Roku Samorządowego zorganizowana przez Urząd Miejski w Kcyni.

Obszerne sprawozdanie z pracy samorządu przedstawił Burmistrz Kcyni Marek Szaruga. Włodarz przytraczał wiele liczb, kwot związanych z budżetem i inwestycjami Gminy Kcynia. Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Pan Jan Kurant zabrał głos i poniższymi słowami zwrócił się do zgromadzonej publiczności i zaproszonych gości.

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Mikołaj Bogdanowicz w swoich słowach nawiązał do minionych lat pracy w samorządzie, lat trudnych i walkę ze skutkami nawałnic czy pandemią i teraz wojną na Ukrainie. Wojewoda nawiązał do współpracy z Gminą Kcynią. O czym mówił, o co pytał ? Obejrzyj nagranie podczas, którego także głos zabrał Pan Łukasz Krupa z Metropolii Bydgoszcz i radny powiatowy Pan Ryszard Bagnerowski.

W części artystycznej zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu The Patryk Grams Show, a spotkanie zakończyło się wzniesieniem toastu przez wlodarza Gminy Kcynia Pana Marka Szarugę i poczęstunkiem przygotowanym przez KGW Babeczki z Turzyna.

tekst i fot. Robert Koniec

--> wstecz