Sobota, 20 lipca 2024 r. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Mini Snajper Kowalewko oraz Blaszanka Kowalewko „challange”  w Kowalewku – Sobota 08.07.2023

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich, które odbędą się w sobotę 8 lipca o godzinie 10 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrane zostaną konkurencje – pistolet centralnego zapłonu 25m, karabin dowolny z dowolnymi przyrządami celowniczymi 100m leżąc (mini snajper Kowalewko), Strzelba dynamiczna oraz kolejna runda „Blaszanka Kowalewko Challange”.

Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni – broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, słodki poczęstunek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Start zawodów 08.07.2023r. Godzina 10:00

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych zawodach strzeleckich, które odbędą się w powyższych terminach w Kowalewku. Możliwość zaliczenia osobo-startów do utrzymania licencji zawodniczej. Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS.

Zapraszamy do kontaktu również wszystkich, co chcieliby dopiero rozpocząć przygodę z strzelectwem lub też chcą uzyskać pozwolenie na broń. Więc jeśli jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę w Kowalewku (gm. Kcynia). Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu.

Strzelania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.

Zapraszamy

www.jrs-kowalewko.pl

--> wstecz