Czwartek, 20 czerwca 2024 r. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Minister Teresa Piotrowska spotkała się z policjantami w powiecie nakielskim

Podczas wizyty w powiecie nakielskim Minister Spraw Wewnętrznych Teresa Piotrowska spotkała się z policjantami w Nakle i Szubinie. Jednym z głównych tematów rozmów była budowa szubińskiego komisariatu, a także planowanego remontu w Mroczy.

W środę (03.06) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią gościła Minister Spraw Wewnętrznych Pani Teresa Piotrowska w towarzystwie Wicestarosty nakielskiego Pan Andrzeja Kindermana.

Pani Minister zwiedziła nakielską komendę, rozmawiała z policjantami pełniącymi służbę, a także z komendantem jednostki. Tematem rozmów była praca policjantów, ich potrzeby oraz bieżące problemy. Wiele rozmawiano na temat budowy komisariatu w Szubinie, a także planowanego remontu komisariatu w Mroczy.

Podczas pobytu na terenie powiatu nakielskiego Pani Piotrowska odwiedziła także komisariat w Szubinie. W spotkaniu udział wzięło kierownictwo komendy powiatowej oraz szubińskiego komisariatu, Wicestarosta Pan Andrzej Kinderman, a  także Burmistrz Szubina Pan Artur Michalak. Podczas wizyty w komisariacie Pani Minister przede wszystkim rozmawiała na temat budowy nowego komisariatu, oglądała wizualizację komputerowe budynku, a także jego projekt.

Na zakończenie wizyty Pani Minister wspólnie z komendantem powiatowym nadkom. Dariuszem Stońskim oraz komendantem komisariatu nadkom. Dariuszem Liss udała się na działkę, na której jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowej siedziby szubińskiego komisariatu.

       

sierż. szt. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz