Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Imieniny Bernarda, Biruty, Erwina

MKS Emdek Bydgoszcz otwiera szkółkę kolarską w Kcyni. Zapisz syna!

Z ogromnym zainteresowaniem w naszej gminie spotkała się szkółka piłkarska Lecha Poznań, co świadczy o tym, że nie jest tak źle z tą naszą młodzieżą. Dziś chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na wspaniałą okazję do rozpoczęcia trenowania kolarstwa. Z ofertą profesjonalnych treningów kolarstwa wyszedł klub MKS Emdek Bydgoszcz, który ogłasza nabór chłopców z rocznika 2002 -2003. Grupa młodych kolarzy będzie trenowała na terenie Gminy Kcynia.

Na początek potrzebne są chęci do nauki jazdy na profesjonalnym rowerze i chęć rozpoczęcia treningów. Na osoby chętne do trenowania kolarstwa czekają Państwo Dorota i Sławomir Gieryk z Kcyni, którzy będą koordynatorami kcyńskiej grupy. Przed nami sezon rowerowy, więc jest to wspaniała okazja do rozpoczęcia treningów. Na zgłoszenia chłopców z roczników 2002 -2003 r.pod nr telefonu 785 338 397 czeka Pani Dorota Gieryk, która odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Dowiedzieliśmy się, że klub ma w planach wesprzeć młodych adeptów kolarstwa profesjonalnym rowerem i akcesoriami, co dla rodziców zapewne jest bardzo ważną sprawą.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego w sprawie rekrutacji do klubu.

fot. archiwum prywatne D.Gieryk

 

 

 

 

--> wstecz