Niedziela, 19 maja 2024 r. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Mundurowi z Szubina zatrzymali 19- latka z narkotykami

Szubińscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy namierzyli 19-latka z narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany i grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Szubinie wspólnie z kolegami z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wczoraj (27.02.19 r.) zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Szubin, który posiadał narkotyki.

Mundurowi w godzinach wieczornych na jednej z ulic w miejscowości Rynarzewo zatrzymali do kontroli drogowej bmw, którym podróżowały trzy osoby, a według ich ustaleń jedna z nich mogła posiadać narkotyki. Przypuszczenia kryminalnych okazały się słuszne. Jeden z pasażerów (19l.) posiadał zawiniątko z zawartością białego proszku o wadze prawie 60 gram.

Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj 19 – latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

O losie mężczyzny będzie decydował sąd, a według obowiązujących przepisów grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

asp. szt. Damian Moczadło
p.o Oficera prasowego
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz