Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Na Komendanta Komisariatu Policji w Kcyni powołano kom. Roberta Handzlika

W miniony poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią i podległych komisariatach odbyły się uroczyste zbiórki związane z powołaniami na stanowiska kierownicze. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią kom. Jan Poźniak.

W miniony poniedziałek (18.03.24) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią i komisariatach na terenie powiatu nakielskiego, przeprowadzono uroczyste zbiórki, podczas których Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią, kom. Jan Poźniak, wręczył funkcjonariuszom rozkazy personalne o mianowaniu i powołaniu na stanowiska kierownicze.
Komendantem Komisariatu Policji w Kcyni powołano kom. Roberta Handzlika. Stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Szubinie objęła asp. Joanna Płocharczyk-Rybak, natomiast zastępcą naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego nakielskiej komendy powiatowej mianowano kom. Justynę Andrzejewską.
Obejmujący stanowiska zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by poczucie bezpieczeństwa mieszkańców pozostawało na wysokim poziomie, podobnie jak współpraca z lokalnym samorządem.

p.o. Oficera Prasowego
KPP Nakło nad Notecią
w zastępstwie
mł. asp Paulina Wałęcka

--> wstecz