Środa, 29 maja 2024 r. Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

NA ŻYWO z sesji obejrzało już ponad 1800 internautów. Dziękuję

Szanowni Państwo. Relacja NA ŻYWO z czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Kcyni była dla mojej pracy największym podziekowaniem. Państwa obecnośc po drugiej stronie monitora jest wielkim sukcesem dla mnie. W czasie sesji w czasie rzeczywistym było nas blisko 100 osób i z każdej minuty wyświetlenia mnożą się w bardzo szybkim tempie. Mamy nadzieję, że moje relacje z sesji Rady Miejskiej NA ŻYWO są najlepszym z możliwych przekazów INFOrmacji dla społeczności Gminy Kcynia.

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim podoba się, że nasza kamera jest wszędzie tam, gdzie to możliwe. Zawsze kieruję się zasadą, że nie dla sensacji a dla INFOrmacji pracuję dla Państwa.

Wieczorem, w dzień sesji Państwa zainteresowanie przebiegiem sesji było bardzo duże i około godziny 22:00 było na poziomie 1800 odtworzeń. Cenię sobie także merytoryczne  komentarze i wypowiedzi na moim facebookowym profilu, które wykorzystam do napisania kolejnych artykułów. Zachęcam do dyskusji, bo może ktoś z Państwa bedzie miał wspaniały pomysł na uzdrowienie złej kondycji finansowej Gminy Kcynia.

Robert Koniec

--> wstecz