Sobota, 18 maja 2024 r. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Nakielscy policjanci na festynie rodzinnym w Sipiorach

Przy szkole w Sipiorach odbył się festyn rodzinny, do udziału w którym zostali zaproszeni nakielscy policjanci. Mundurowi przygotowali dla uczestników przedsięwzięcia różne atrakcje.

Policjanci z nakielskiej jednostki zostali zaproszeni do udziału w festynie rodzinnym organizowanym przy Szkole Podstawowej w Sipiorach. Mundurowi tradycyjnie już, jak co roku, wzięli udział w przedsięwzięciu i przygotowali dla uczestników różne atrakcje.

Z oferty przygotowanej przez policjantów korzystały przede wszystkim dzieci, które chętnie siadały za kierownicą policyjnego radiowozu i rozmawiały z policjantami na temat ich codziennej służby oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Najmłodsi uczestnicy festynu z ochotą grali też w grę edukacyjną, gdzie wykazać się musieli znajomością przepisów drogowych. Zwycięzcy otrzymali od mundurowych drobne upominki.

Chętni mieli także okazję odbić na pamiątkę odcisk swojego palca, a odważniejsi przejść tor przeszkód z założonymi na oczach alkogoglami i narkogoglami.

Na pamiątkę wizyty, mundurowi rozdali dzieciom odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Kcyni.

podkom. Justyna Andrzejewska
Oficer prasowy
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz