Czwartek, 23 maja 2024 r. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Nie ma zgody na HEJT i obrażanie

Od wielu lat prowadzę dla Państwa portal kcynia.INFO i staram się pracować dla Państwa najlepiej jak potrafię. Śmiem twierdzić, że dzięki moim relacjom NA ŻYWO jesteście Państwo najlepiej poinformowanym społeczeństwem Gminy Kcynia. Jestem wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne sprawy.

Ja pracuję dla Państwa i największym podziękowaniem dla mnie jest Państwa obecność po drugiej stronie monitora. Po latach doświadczeń reporterskich doszedłem do wniosku, że najlepszą formą przekazu informacji nie są teksty a filmy. Relacje NA ŻYWO nie kłamią, nie skrzywiaja rzeczywistości i oddają pełen obraz nagrywanej sytuacji.

Wczorajszą relecję NA ŻYWO ze spotkania  rodziców ze szkół w Sipiorach, Rozstrzębowie i Palmierowie obejrzało już ponad 3200 internautów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu trudnym tematem. Spotkanie przebiegło w dość spokojnym nastroju, były emocjonalne wypowiedzi ale „Wy dorośli” daliście przykład młodym ludziom, że mimo bardzo trudnych sytuacji dla każdej ze stron nikt nikogo nie obrażał.

W tym miejscu chcę powiedzieć stanowcze STOP hejtowi 12 letniej uczennicy ze szkoły w Rozstrzebowie. Obrażanie kogokolwiek z uczestników spotkania jest zachowaniem nagannym. Każdy z Państwa ma możliwość merytorycznego wypowiedzenia się pod każdym postem na portalu społecznościowym. Rozmawiajmy, piszmy, młodzi i dorośli ale tylko w kulturalny sposób. Na HEJT nie ma zgody!

Uczulam i proszę także rodziców aby rozmawiać ze swoimi dziećmi. Kcynia.INFO jest miejscem dla każdego. INFO jest miejscem gdzie każdy z Państwa otrzyma moje wsparcie, ale prosze uszanować to co dla Państwa robię.

Pozdrawiam

Robert Koniec

--> wstecz