Środa, 21 lutego 2024 r. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Nowocześnie uczy języka angielskiego. Wakacyjne zajęcia w The Brit Spot trwają

Szkoła języka angielskiego w takiej formie to coś nowego. Do tej pory najczęstszą forma dodatkowej nauki były korepetycje udzielane w domach. W Kcyni od kilku miesięcy w małym nowoczesnym, osobnym pomieszczeniu funkcjonuje  Szkoła języka angielskiego The Brit Spot, którą prowadzi Pani Justyna Kirpa.

Pani Justyno, kto może uczyć się języka angielskiego w Pani nowoczesnej szkole?

Szkoła języka angielskiego The Brit Spot to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy umiejętności językowych. Pracujemy z dziećmi od 4 roku życia i nie ma limitu wiekowego. Każdy kto tylko chce może zacząć się uczyć lub doskonalić język angielski. Zajęcia odbywają się w małych grupach (do czterech osób) oraz indywidualnie.

Każdy? Czy to znaczy, że w The Brit Spot języka angielskiego uczą się nie tylko dzieci?

Tak jak wspomniałam, Nie ma limitu wiekowego. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko zaczęło przygodę z językiem angielskim, świetnie się bawiło a przy okazji zaczęło komunikować się, pisać i czytać w języku angielskim to The Brit Spot jest strzałem w dziesiątkę!

Czeka Cię ważny egzamin na studiach, w szkole, matura? Chcesz podróżować nie martwiąc się o to, czy uda Ci się dogadać w hotelu, na lotnisku, w restauracji? Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu do egzaminu zawodowego z języka angielskiego (w logistyce, hotelarstwie, informatyce, turystyce), egzamin wojskowy STANAG? A może po prostu chcesz odświeżyć lub poszerzyć swoje umiejętności? Zapraszamy do nas.

Jaka jest ścieżka Pani kariery zawodowej?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi (zawodowo od 2010 roku) oraz (oprócz filologicznego) również dyplom z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, co przekłada się na właściwy dobór metod i znalezienie odpowiedniego podejścia do każdego ucznia. Pracowałam w przedszkolach, szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie gminy Kcynia. Ponadto, przez 4 lata pracowałam w liceum i technikum, prowadziłam kursy maturalne w szkole florystycznej i zajęcia w szkole dla dorosłych w Szczecinie.

Piękny, nowoczesny, klimatyzowany pawilon tworzy bardzo przyjazne miejsce do nauki i zabawy. Zupełnie odbiega od tradycyjnej szkoły. Skąd pomysł na stworzenie takiego miejsca?

Moje doświadczenie zawodowe znacząco wpłynęło na podjęcie decyzji o stworzeniu miejsca w którym będę mogła dzielić się swoją największą pasją, czyli nauczaniem języka angielskiego. The Brit Spot to przyjazne miejsce dla każdego. To duża radość patrzeć na uśmiechnięte dzieci, które bez stresu przychodzą na zajęcia, angażują się w naukę, zawiązują nowe przyjaźnie. To również duża satysfakcja gdy dorosły człowiek szlifuje język i dzięki temu znajduje wymarzoną pracę lub realizuje swoje cele.

Trwają wakacje a Pani szkoła jest otwarta. Dlaczego?

The Brit Spot nie jest tradycyjna szkołą, a okres wakacyjny jest doskonałym czasem do podjęcia nauki języka angielskiego. Właśnie w czasie gdy dzieci mają wolne mamy duże zainteresowanie. Rodzice zapisują dzieci, gdyż długi okres zajęć zdalnych nie pozwolił na spotkania z nauczycielami. To znakomity czas do utrwalenia lub nauki materiału, którego się nie rozumie. To również sposób na dodatkowe atrakcyjne zajęcia w okresie wakacyjnym.

Pani Justyno, kończąc naszą rozmowę dziękuję za zaproszenie do tego magicznego miejsca i życzę dużo satysfakcji z realizacji pasji i wykonywanego zawodu.

Dziękuję bardzo za rozmowę. Było mi bardzo miło Pana gościć. Dodam tylko, że szkoła języka angielskiego jaką mam przyjemność prowadzić znajduje się w Kcyni na ulicy Szubińskiej 14 C. Zapraszam https://www.facebook.com/The-Brit-Spot-111411770516275/

 

Z właścicielem szkoły języka angielskiego The Brit Spot Panią Justyną Kirpa rozmawiał Robert Koniec.

Materiał partnera.

 

 

 

 

 

 

--> wstecz