Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r. Imieniny Adolfiny, Odetty, Wacława

Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Kcyni powierzono asp. sztab. Rafałowi Makowczyńskiemu

W miniony poniedziałek w Komisariatach Policji w Mroczy, Szubinie i Kcyni odbyły się uroczyste zbiórki związane z powołaniami na stanowiska kierownicze. Rozkazy personalne wręczył Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią kom. Jan Poźniak.

W miniony poniedziałek (04.03.24) w komisariatach na terenie powiatu nakielskiego, podczas uroczystych zbiórek, Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią kom. Jan Poźniak powołał na stanowiska Komendantów w Mroczy, Szubinie i Kcyni.

Komendantem Komisariatu Policji w Mroczy został kom. Bartłomiej Pałubicki, który dotychczas pełnił obowiązki komendanta kcyńskiego komisariatu.

Stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Szubinie objął  kom. Dariusz Pezacki, będący dotychczas Komendantem Komisariatu Policji w Mroczy.

Obowiązki na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Kcyni powierzono natomiast asp. sztab. Rafałowi Makowczyńskiemu, będącemu dotychczas zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Komendanci komisariatów podczas uroczystości zapewnili, że dołożą wszelkich starań, by poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców gmin pozostawało na wysokim poziomie, podobnie jak współpraca z lokalnym samorządem.

asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło

--> wstecz