Środa, 21 lutego 2024 r. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Oczyszczacze powietrza Sharp – postaw na jakość!

Sharp japoński producent elektroniki użytkowej nie ma sobie równych w branży oczyszczanie powietrza. Oczyszczacze powietrza firmy Sharp są cenione nie tylko przez użytkowników, ale zbierają także pochlebne recenzje, a we wszelkich rankingach, praktycznie zawsze pojawiają się modele japońskiego producenta. Jakie są najważniejsze zalety oczyszczaczy powietrza marki Sharp? Jaki model to prawdziwy bestseller?

Poznaj bliżej markę Sharp, czyli jakie są oczyszczacze powietrza firmy Sharp?

Sharp jako marka działa na rynku oczyszczaczy powietrza już ponad 20 lat, tak bogate doświadczenie, wcale nie sprawiło, że producent przestał się rozwijać. Wciąż nowe technologie i innowacyjne rozwiązania to nadal domena japońskiej firmy. Oczyszczacze powietrza firmy Sharp charakteryzują się wieloetapową filtracją przy wykorzystaniu filtra HEPA, większość z nich posiada także funkcję jonizacji w nowoczesnej technologii Plasmacluster. Oczyszczacze firmy Sharp z serii KC-A posiadają funkcję nawilżanie, dzięki czemu zyskujemy urządzenie 3 w 1, czyli oczyszczacz, jonizator i nawilżacz powietrza. Większość urządzeń japońskiego producenta, ma prosty ciekawy wygląd i nowoczesny charakter.

Za co jeszcze docenisz urządzenia Sharp?

Oczyszczacz Sharp pracują bardzo cicho, większość z nich posiada blokadę rodzicielską, dzięki czemu nadają się także do pokoju dziecięcego, lub sali przedszkolnych. Wybierając tego producenta z łatwością dopasujemy odpowiedni model do własnych oczekiwań, ze względu na dużą ilość produktów.

SHARP FP-J80EUW- klasa premium wśród oczyszczaczy powietrza firmy Sharp

Poznaj urządzenie klasy Premium od Sharp. Jaki jest SHARP FP-J80EUW?

 • Nadaje się do bardzo dużych powierzchni, ponieważ jego wydajność wynosi aż 480m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania to 62 m2. To parametry, które należy dopasować jeśli oczekujemy, że urządzenie będzie dawać  z siebie 100% możliwości. 
        
 • Filtruje powietrze wieloetapowo- oczyszczacz SHARP FP-J80EUW, do filtracji wykorzystuje takie filtry jak : wstępny, węglowy, HEPA, a także jonizator w technologii charakterystycznej dla urządzeń od Sharp- Plasmacluster. Wieloetapowa filtracja charakteryzuje najlepsze urządzenia, kiedy we wnętrzu oczyszcza do powietrza zainstalowano wile filtrów, powietrze zanim wrócić do pomieszczenia musi przejść kilka etapów filtracji, tak zaawansowany proces sprawia, że powietrze jest wyraźnie bardziej świeże i rześkie, a przede wszystkim, czego nie widać gołym okiem pozbawione zanieczyszczeń najczęściej w nim występujących w tym również brzydkich zapachów i alergenów.
        
 • Inteligentne działanie- bardziej zaawansowane modele oczyszczaczy do powietrza, to inteligentne urządzenia, które są w stanie pracować samodzielnie, bez obsługi użytkownika, dopasowując swoja pracę do panujących warunków czy temperatury. 
        
 • Cicha praca- oczyszczacz SHARP FP-J 80 EUW, pracuje na tyle cicho, że nie będzie przeszkadzał w codziennych czynnościach, czy śnie, dlatego  nadaje się zarówno do pokoju dziennego, jak również pokoju dziecka, czy sypialni.
        
 • Zaawansowane tryby pracy- oczyszczacze powietrza marki Sharp różnią się nie tylko powierzchnią oczyszczania i wydajnością, ale również trybami pracy, im bardziej zaawansowany, tym więcej trybów   oferuje. W modelu oczyszczacz SHARP FP-J80EUW są to : tryb manualny, tryb auto ,tryb nocny, tryb pyłki, tryb Clean Ion Shower, tryb Plasmacluster Spot.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Artykuł sponsorowany

--> wstecz