Wtorek, 05 grudnia 2023 r. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle

Podczas odprawy komendant nadkom. Dariusz Stoński podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego w roku 2015. Wyniki osiągnięte w ubiegłym roku przez służbę prewencyjną omówiła nadkom. Małgorzata Brola, odpowiedzialna za pion prewencji.  
Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant Stoński podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu nakielskiego w minionym roku. Słowa podziękowania skierował również do samorządowców, życząc zarówno przedstawicielom władz jak i policjantom dalszej owocnej współpracy.

Głos zabrał także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Sławomir Światłowski, który przedstawił zagadnienia, które będą priorytetami dla policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez nakielskich policjantów i ich pracę ocenił jako zadowalającą. Na zakończenie swojego wystąpienia komendant podziękował władzom samorządowym za dobrą współpracę z nakielską jednostką.

W imieniu samorządowców głos zabrali Starosta Nakielski Tomasz Miłowski oraz Burmistrz Nakła Sławomir Napierała, którzy podziękowali policjantom za pracę w minionym roku oraz przedstawili plany współpracy na rok bieżący.

Bardzo miłym akcentem w trakcie odprawy, były gratulacje, jakie insp. Światłowski złożył kierownikowi referatu patrolowo – interwencyjnego z Nakła, asp. szt. Piotrowi Smolińskiemu, z okazji wyróżnienia go przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za profesjonalizm, skuteczność i szczególne osiągnięcia w realizacji ustawowych zadań policji.

materiał. sierż. szt. Justyna Andrzejewska
Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz