Środa, 24 lipca 2024 r. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Festyn Parafialny Klasztoru i koncert zespołu TALKING BROTHERS

27 czerwca przed kościołem pw. WNMP w Kcyni odbędzie się Festyn Parafialny. Jak co roku na scenie będzie się dużo działo. Rozpoczęcie festynu przewidziane jest na godzinę 17.00 W programie przewidziane są liczne licytacje, występy artystyczne i losowanie nagród. Gminne Centrum Kultury i Biblioteki na festynowy wieczór zaprosiło Zespół  TALKING BROTHERS, grający przeboje Modern Talking. Zanim jednak będziemy bawić się na koncercie będziemy mogli podziwiać blok artystyczny przygotowany przez Klub Piosenki działający w Centrum Kultury, wysłuchać koncertu Chóru Akatyst, posilić się grillowymi przysmakami, wypić kawę i domowe ciasto. Nie zabraknie naszych wspaniałych piesków z Fundacji Cane Pro Humano. Nowością jest wsparcie festynu przez Firmę Dr. Oetker Polska, która przekazała nagrody w postaci paczek produktowych do loterii fantowej. Ponadto w trakcie trwania Festynu Parafialnego, każdy kto zakupi los do loterii otrzyma produkt, którym będzie Słodka Chwila Babeczka z kubeczka.- informuje naszą redakcję sponsor nagrody. Po wylosowaniu głównych nagród, którymi są ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Kcyni laptop i Urząd Miejski w Kcyni telewizor led, rower – firma MTB Marek Michalak festyn zakończy się odśpiewaniem Barki.

tekst i fot. Robert Koniec

Dr. Oetker Polska to rodzinna firma z ponad osiemdziesięcioletnią tradycją na polskim rynku, specjalizująca się  w produkcji ciast w proszku, deserów, dodatków do pieczenia, dekoracji do ciast, środków żelujących, pizzy mrożonej i deserów gotowych. Pierwsza fabryka w Polsce została otwarta już w 1922 roku, w Gdańsku-Oliwie. Wraz z rokiem 2000 i nabyciem fabryki w Łebczu gama produktów Dr. Oetkera rozszerzyła się o produkty mrożone. W listopadzie 2007 roku Dr. Oetker zakupił zakład produkcyjny Hero Polska w Płocku, w którym produkowane są posypki, słodkie dekoracje, polewy i lukry, sosy do lodów i deserów. Obecnie w ofercie Dr. Oetkera znajduje się ponad 200 produktów, produkowanych w trzech zakładach: w Gdańsku-Oliwie (produkty w proszku), w Łebczu (produkty mrożone) i Ciechomicach koło Płocka (słodkie dekoracje). Firma zatrudnia łącznie ponad 650 osób.

Więcej informacji: www.oetker.pl

Od 2009 Dr. Oetker Polska wspiera finansowo Stowarzyszenie Wioski Dziecięce. W ramach współpracy realizowany jest program „Wspieramy Rodziny SOS”, którego celem jest zapewnienie dzieciom i młodzieży harmonijnego rozwoju oraz wyrównanie ich szans w zdobywaniu wykształcenia. Więcej informacji: www.wspieramyrodzinysos.org

 

 

--> wstecz