Sobota, 06 czerwca 2026 r. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

Pielgrzymi grupy „Złotej” w drodze z Górki Klasztornej dotarli do Kcyni

Pielgrzymi z grupy Złotej po raz czterdziesty pielgrzymują przed tron Maryi, Królowej Polski w Częstochowskim wizerunku.

Drugiego dnia swojego wędrowania przybywają do Kcyńskiego Sanktuarium, aby zawierzyć swoje intencje Cudownemu Kcyńskiemu Jezusowi.

Tutaj uczestniczyli we Mszy Świętej sprawowanej przez ks. Pawła Olszewskiego MSF, a przewodnik grupy Złotej ks. Adrian Piecuch MSF wygłosił homilię.

W Kcyni również, dzięki uprzejmości rodzin, pielgrzymi korzystają z obiadowego poczęstunku.

Fotorelacja: Julia Kosmatka

--> wstecz