Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Piotr Hemmerling kandyduje do Sejmu RP

Z kopyta rusza kampania wyborcza do wyborów parlamentarnych. O mandaty posłów z naszego powiatu będą ubiegały się trzy osoby. Na listach różnych ugrupowań politycznych odnajdujemy Panią Silvanę Oczkowską i panów Piotra Hemmerlinga i Marka Domżałę. Na łamach naszego portalu postaramy się przybliżyć sylwetki kandydatów. Dziś prezentujemy Pana Piotra Hemmerlinga, którego nikomu nie trzeba przedstawiać i dlatego prezentujemy poniższy wpis internetowy skierowany do wyborców.

Szanowni Państwo!
Dzisiaj rozpoczynam nowy, mam nadzieję, że pomyślny etap swojego życia. Zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP. Jest to moja przemyślana decyzja i traktuję ją bardzo poważnie. Wierzę, że to kolejne wyzwanie w moim życiu zakończy się sukcesem i dane mi będzie reprezentować nasz region w Sejmie. Wiem, że jest to trudne zadanie. Myślę jednak, że przy pomocy moich koleżanek i kolegów uda mi się podołać temu wyzwaniu.
Jestem aktywnym człowiekiem. Lubię wyzwania, napełniają mnie one dodatkową energią, którą pragnę wykorzystać (tak jak do tej pory) w służbie i działaniu na rzecz społeczności oraz Ojczyzny. Jestem przekonany, że posiadam niezbędne doświadczenie i wiedzę nt. funkcjonowania samorządów terytorialnych w Polsce. Od 17 lat pracuję w strukturach samorządu terytorialnego na szczeblu gminnym i powiatowym. Wiedza ta pozwala mi sądzić, iż byłbym parlamentarzystą mocno związanym z problemami ludzi żyjących na wsiach i w miasteczkach. Uważam, że parlamentarzysta powinien zajmować się tymi sferami naszego życia, na których się zna, dlatego swoje działania chciałbym skupić wokół problemów związanych z oświatą, służbą zdrowia i pomocą społeczną.
Kandydując z listy Zjednoczonej Lewicy, z 3 pozycji, poczytuję to sobie za zaszczyt. Moja wysoka pozycja na liście świadczy o zaufaniu, jakim obdarzyło mnie kierownictwo Sojuszu Lewicy Demokratycznej, której to partii jestem członkiem od jej założenia.
Strona internetowa Piotr Hemmerling.pl, za pomocą której chcę państwa informować o swojej aktywności, niniejszym rozpoczyna swój byt. Wszystkich, którzy chcą mnie wesprzeć w czasie kampanii jako wolontariusze, serdecznie zapraszam do kontaktu. Każda pomoc się liczy.
Będę tutaj zamieszczał aktualne informacje oraz zdjęcia. Liczę na Waszą współpracę, ale i wyrozumiałość dla ewentualnych potknięć!

Piotr Hemmerling.pl

--> wstecz