Środa, 22 maja 2024 r. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Podziękowania za drobną inwestycje na korcie w 2019 r.

Mały, pierwszy krok inwestycyjny wykonany! Dziękujemy za wsparcie w 2019 r.

W dniach 9-16 grudnia 2019 r. udało się wykonać przyłącze prądowe do kortu do tenisa ziemnego w Kcyni przy ulicy Poznańskiej 31. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia finansowego Gminy Kcynia.

To bardzo ważny krok wykonany na tym obiekcie, który z każdym rokiem dzięki wsparciu przede wszystkim Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią oraz Gminy Kcynia wzbogaca się o walory estetyczno-architektoniczne.

Składamy serdeczne podziękowania panu Burmistrzowi Markowi Szarudze, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Kcyni Janowi Kurantowi oraz wszystkim radnym Rady Miejskiej w Kcyni za przychylność i możliwość zrealizowania tej drobnej, ale jakże ważnej inwestycji na obiekcie sportowym, która być może będzie mocnym impulsem doświetlenia tego obiektu w 2020 r. co znacząco przyczyni się do rozwoju infrastruktury obiektów sportowych w gminie Kcynia.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować również pracownikom Urzędu Miejskiego w Kcyni za zaangażowanie i bardzo szybkie działania administracyjne – p. Aleksandrze Dzięciołowskiej oraz p. Ryszardowi Hanioszynowi.

Pierwszy krok w kierunku doświetlenia tego obiektu wykonany…

 

Zarząd Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego

„Nasz Kort” w Kcyni

--> wstecz