Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Imieniny Bernarda, Biruty, Erwina

Podziękowanie dla Rodziców za zaangażowanie w szkolny kiermasz

17 grudnia 2015 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Miłośników Przyrody w Laskownicy odbył się po raz kolejny niepowtarzalny Koncert Kolęd i Pastorałek połączony ze świątecznym kiermaszem oraz kawiarenką z pysznościami przygotowanymi przez rodziców uczniów naszej szkoły.

Znowu udało się zaangażować w nasze coroczne przedsięwzięcie uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, przyjaciół naszej placówki oraz sponsorów. Wspólnym wysiłkiem zebraliśmy największą do tej pory sumę:1821,30 zł.Kwota ta zostanie w całości przeznaczona na remont bawialni przy oddziale przedszkolnym: chcemy poprawić zarówno funkcjonalność jak i estetykę tego pomieszczenia.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację Koncertu i Kiermaszu osób:wszystkim rodzicom, którzy zasilili kiermasz przygotowując piękne ozdoby, a w szczególności paniom: Karolinie Mróz, Elżbiecie Czaja, Iwonie Czaja, Izabeli Mizdalskiej,Ewelinie Hanyżewskiej , nauczycielce naszej szkoły Beacie Pater oraz wszystkim pozostałym rodzicom, uczniom i nauczycielom przygotowującym oraz… chętnie kupującym świąteczne ozdoby, sponsorom : państwu Justynie i Markowi Kuś , pani Iwonie Czaja za przygotowanie uroczych choinek na licytację a pani Sylwii Guzek i panu Piotrowi Wessolowskiemu za ich zlicytowanie,panom Krzysztofowi Kemnitzowi i panu Piotrowi Wessołowskiemu za wsparcie finansowe,  panu Władysławowi Paradowskiemu ze Sklepu rolno-spożywczego w Kowalewku oraz panu Jerzemu Zielińskiemu z firmy ,,Jerzy Zieliński i wspólnicy” z Janowca Wielkopolskiego i pani sołtys wraz z radą sołecką sołectwa Laskownica za przekazanie słodyczy dla naszych uczniów na klasowe Wigilie;pani Elżbiecie Krasickiej -właścicielce sklepu ,,Adam” z Nakła nad Notecią za przekazanie upominków na kiermasz oraz wszystkim, ktorzy finansowo i organizacyjnie wsparli nasze przedsięwzięcie.

Ukłony kierujemy również w stronę pań:Justyny Wieczorek, Karoliny Mróz, Ilony Wiśniewskiej, Magdaleny Grzybowskiej oraz uczennic klasy czwartej : Klaudii Pogody , Michaliny i Agaty Tecław, które z oddaniem poświęciły się sprzedaży na kiermaszu i prowadzeniem kawiarenki oraz pracownikom obsługi naszej szkoły: paniom Wiesławie Bernas , Agnieszce Poznańskiej , paniom stażystkom Agnieszce Kemnitz i Wioletcie Czaja za pomoc w zorganizowaniu i co najważniejsze w posprzątaniu po uroczystości.

Z góry przepraszamy, jeżeli kogoś pominęłyśmy i nie został tu wymieniony z imienia i z nazwiska, ale tak wielu ludzi szczerych, otwartych, pomocnych uczestniczyło w tym przedsięwzięciu wielokrotnie podkreślając , że robi to ze szczerych chęci i pomocy szkole.

Mamy nadzieję,że nasza wspólna praca i działanie z pewnością przyczyni się do poprawy warunków , estetyki i funkcjonowania oddziału przedszkolnego i całej szkoły a wkrótce zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia wyremontowanej bawialni.

Z wyrazami szacunku

Marzena Wessolowska-dyrektor szkoły  

Magdalena Kwiatkowska-przewodnicząca Rady Rodziców

 

--> wstecz