Niedziela, 26 maja 2024 r. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Policjanci z Nakła zorganizowali „drzwi otwarte”

Mundurowi nakielskiej komendy powiatowej zorganizowali „drzwi otwarte”, podczas których osoby zainteresowane służbą w Policji, uzyskać mogły szczegółowe informacje w sprawie wymogów stawianych kandydatom i postępowania kwalifikacyjnego.

W nakielskiej komendzie powiatowej zorganizowano przedsięwzięcie, podczas którego osoby zainteresowane wstąpieniem w mundurowe szeregi uzyskały wiele informacji na temat prowadzonego doboru do służby.

Kandydaci na policjantów dowiedzieli się, jakie wymagania muszą spełnić, by założyć mundur, jakie dokumenty złożyć i jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego.

Zainteresowani mieli też okazję usłyszeć wiele informacji na temat funkcjonowania nakielskiej jednostki Policji i pracy poszczególnych wydziałów.  

Szczegółowe informacje na temat możliwości pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 75 29 206. Warto zapoznać się również z publikacjami na stronie internetowej: Zostań Kimś Wyjątkowym https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/zostan-kims-wyjatkowym/75826,ZOSTAN-KIMS-WYJATKOWYM.html


st. post. Wiesława Ambrozik
p.o. Oficera prasowego
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz