Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Policjanci z wizytą w Powiatowym Urzędzie Pracy

W ramach współpracy nakielskiej komendy oraz Powiatowego Urzędu Pracy, funkcjonariusze przekazali materiały informacyjne, z którymi mogą zapoznać się osoby poszukujące pracy, a jednocześnie zainteresowane służbą w Policji.
Nakielscy policjanci oraz podinsp. Marcin Zmudziński z Zespołu ds. Doboru i Rezerwy Kadrowej Komendy Wojewódzkiej Policji spotkali się z Dyrekcją oraz pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle.

Mundurowi informowali o trwającej rekrutacji i wymaganiach, jakie stawiane są kandydatom do służby. Przekazali również ulotki informacyjne, plakaty dotyczące tego, jak zostać funkcjonariuszem Policji.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji odsyłamy do strony internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, gdzie w zakładce „Zostań Policjantem” znajdują się niezbędne informacje związane z procedurą rekrutacji. O szczegóły można się również zwracać do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, tel. 47 752 92 06.

p.o. Oficera Prasowego
KPP Nakło nad Notecią
asp. Zofia Wrzeszcz

--> wstecz