Środa, 22 maja 2024 r. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Poszukiwani namierzeni przez kcyńskiego dzielnicowego

Jednego dnia dzielnicowy z Kcyni zatrzymał dwóch mężczyzn poszukiwanych przez sąd do odbycia kar pozbawienia wolności. 39 i 49-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zostali dowiezieni do zakładu karnego.

Kilka dni temu kcyńska policja otrzymała polecenie sądu z Nakła oraz Szubina, aby ustalić miejsce pobytu i doprowadzić do zakładu karnego dwóch mieszkańców gminy, którzy zostali skazani na kary pozbawienia wolności, jednak nie zgłosili się do ich odbycia.

Za 39 i 49-latkiem wszczęto poszukiwania. Mężczyźni nie cieszyli się wolnością zbyt długo, bo już po kilku dniach od wszczęcia poszukiwań ich miejsce pobytu ustalił dzielnicowy z kcyńskiego komisariatu.

Zostali zatrzymani wczoraj (03.08.20) wieczorem. Obaj noc spędzili w policyjnym areszcie, skąd dziś (04.08.20) dowieziono ich do zakładu karnego.

Tam, 39-latek ma do odbycia karę 20 dni pozbawienia wolności za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Natomiast 43-latek w zakładzie karnym spędzi 6 miesięcy za przestępstwo niealimentacji.  

mł. asp. Zofia Wrzeszcz
p.o. Oficera prasowego
KPP Nakło nad Notecią      

--> wstecz