Środa, 12 czerwca 2024 r. Imieniny Gwidona, Leonii, Niny

Prawdopodobnie doszło do zabójstwa

Bardzo smutna informacje doszła do naszej redakcji z Górek Zagajnych już w sobotę, ale dla dobra prowadzonego dochodzenia pod nadzorem prokuratora nie informowaliśmy o tym tragicznym wydarzeniu.

W piątek w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu Policji w Kcyni zostali poinformowani, że w jednym z mieszkań na terenie Górek Zagajnych znaleziono ciało kobiety. Przez trzy dni kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nakle n/Notecią oraz Komisariatu Policji w Kcyni intensywne pracowali nad sprawą.
Nasze informacje potwierdza  Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle n/Notecią sierż. sztab. Justyna Andrzejewska, która informuje portal kcynia.info, że policjanci podczas wykonywania czynności ustalili, iż do śmierci 80 latki przyczyniły się inne osoby.

Portal kcynia.info ustalił, że poniedziałek w miejscu zdarzenia odbywała się wizja lokalna z udziałem osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa.
Jesteśmy wstrząśnięci- mówią zgromadzeni przy budynku straży pożarnej mieszkańcy Górek Zagajnych. Ta pani była szanowaną, emerytowaną nauczycielką – mówili nam oburzeni mieszkańcy wsi.
tekst i fot. Robert Koniec

--> wstecz