Wtorek, 16 kwietnia 2024 r. Imieniny Bernarda, Biruty, Erwina

Program Radia Nakło cieszy się dużym zainteresowaniem

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Kcynia cieszy się program prowadzony przez Marcina Małeckiego ” Dobre za drobne” na antenie Radia Nakło na 107,5 FM. To jedna z wielu trafionych pozycji, która śledzona jest z bardzo dużym zainteresowaniem słuchaczy.

Od poniedziałku do piątku pomiędzy 10:05 a 11:00 na 107,5 otwieramy nasz radiowy bazarek. Jeżeli chcesz coś kupić sprzedać, oddać lub zamienić, a może poszukujesz mieszkania lub pracy słuchaj nas! W trakcie audycji dzwoń pod numer 52 52 107 50 lub przez cały tydzień wysyłaj sms pod numer 7043 na początku wpisz DROBNE (koszt 61 groszy).- informuje naszą redakcję prowadzący program Marcin Małecki.

Ilość sms-ów i odbieranych telefonów od radiosłuchaczy z naszej gminy potwierdza tylko fakt, że audycja prowadzona „na żywo” cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. My przypominamy tylko, że za pośrednictwem naszego portalu, który współpracuje z nakielska rozgłośnią możecie Państwo odczytać wszystkie ogłoszenia przysłane poprzez sms-y w ostatnim tygodniu. Stały link do strony internetowej Radia Nakło znajduje się pod banerem reklamowym na stronie głównej portalu informacyjnego www.kcynia.info

tekst. Robert Koniec

grafika. Radio Nakło

--> wstecz