Wtorek, 05 grudnia 2023 r. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Promocja zawodu policjanta na spotkaniu ze strażakami OSP

Nakielska policjantka przedstawiła ofertę służby w Policji strażakom ratownikom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nakielskiego. Spotkanie odbyło się w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Szubinie.

W Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Szubinie, oficer prasowy nakielskiej Policji, spotkała się ze strażakami ratownikami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu nakielskiego. Celem spotkania była promocja zawodu policjanta i omówienie procedury, jaką kandydat przechodzi przed wcieleniem do służby.
Kom. Andrzejewska przedstawiła profil kandydata, poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego i wskazała dodatkowe preferencje, dzięki którym miejsce osoby ubiegającej się o wstąpienie do służby, na tzw.: „liście rankingowej”, może być wyższe.
Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią informuje, iż nabór do Policji trwa. Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby zgłaszać się mogą do Zespołu Kard i Szkolenia nakielskiej komendy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. Kontaktować można się również telefonicznie pod numerem 47 75 29 206. Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami opublikowanymi na stronie internetowej: Dobór do Policji

asp. Zofia Wrzeszcz – p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz