Środa, 17 kwietnia 2024 r. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Promocja zawodu policjanta w lokalnym Radiu Nakło

Policjantka z nakielskiej komendy powiatowej zachęcała na antenie Radia Nakło do wstąpienia do służby w Policji. Mowa była między innymi o poszczególnych etapach postępowania kwalifikacyjnego i wymaganiach, jakie musi spełnić kandydat.

Policjanci z nakielskiej komendy powiatowej promują swój zawód i zachęcają do wstąpienia w swoje szeregi. Jednym z przedsięwzięć, jakie zorganizowali mundurowi, była audycja w lokalnym Radiu Nakło.
Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią, kom. Justyna Andrzejewska, zachęcała do wstąpienia do formacji. Podczas audycji wskazano planowane daty przyjmowania kandydatów do służby w bieżącym roku w garnizonie kujawsko-pomorskim. Omówiono kto może zostać funkcjonariuszem, a także przedstawiono szeroko wszystkie etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie przechodzi kandydat przed wcieleniem w policyjne szeregi. Nie zabrakło też informacji na temat zarobków, także gratyfikacji dodatkowych, jakie otrzymują funkcjonariusze.
Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby dowiedzą się z audycji również o szkoleniu zawodowym, które przechodzi każdy policjant na początku swojej drogi służbowej.
Przypominamy, że nabór do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią trwa, a o szczegółach kandydaci przeczytać mogą na stronach internetowych kujawsko-pomorskiej Policji: http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w/38027,Informacje-dla-kandydatow-do-sluzby-w-Policji-ktorzy-rozpoczeli-procedure-postep.html.
Zachęcamy też osoby zainteresowane do zgłaszania się osobiście do Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Nakle, przy ul. Pocztowej 11, po szczegółowe informacje na temat doboru do służby. Informacje na temat procedury uzyskać można także pod numerem telefonu 47 75 29 206.


asp. Zofia Wrzeszcz
p.o. Oficera prasowego
KPP Nakło nad Notecią

--> wstecz