Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Przedszkole Niepubliczne Mini Akademia- zaprasza.

Co nas wyróżnia – Mini Akademia stanowi placówkę oferującą rewelacyjne warunki dydaktyczne oraz lokalowe. Czesne dla dzieci przedszkolnych z orzeczeniem to tylko 1zł, szkoła dla wszystkich dzieci również za 1zł. Oferujemy świetlicę szkolną – godziny otwarcia dostosowane w miarę możliwości do potrzeb Rodziców

Placówka oferuje szeroką bazę dydaktyczną obejmującą innowacyjne pomoce dydaktyczne, w tym także programy komputerowe, podłogi i monitory/tablice interaktywne. Przedszkole realizuje nowoczesne, rozwijające zajęcia m.in. język angielski niemal każdego dnia, rytmikę, Piłkarskie Przedszkolaki, Kodowanie na dywanie, Robotyka, Joga dla dzieci, Bajkoterapia., oraz. aktywności: sensoryczne, logorytmiczne, ruchowe, muzyczne, artystyczne, kulturowe, kulinarne, uświadamiająco-oswajające z niepełnosprawnością, elementy języka migowego.  Dodatkowo – międzynarodowa współpraca z placówkami z Polski i świata, realizacja autorskich, międzynarodowych i ogólnopolskich projektów edukacyjnych.

Niewątpliwym atutem jest przestronność sal oraz ogród, na którym usadowiony jest plac zabaw z certyfikowanym sprzętem. Wewnątrz budynku – Sala zabaw „Małpi Gaj”, a także nowoczesna, bezpieczna sala gimnastyczna.

Każdy dzień w spędzony w Mini Akademii to czas rozwoju pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, co umożliwia wszechstronny rozwój oraz obserwacje i rychłą diagnozę ewentualnych trudności edukacyjnych i emocjonalnych.

Wiemy, jak ważna jest profilaktyka, a zatem corocznie prowadzone są w placówce badania słuchu, wad postawy, stomatologiczne i logopedyczne. Zapewniamy wsparcie psychologiczne oraz pedagogiczne zarówno dla dzieci, jak i rodziców – sprawowane dyżury psychologa i pedagoga.

Posiadamy własną kuchnie, która jest w pełni dostosowana do różnorodnych funkcji – przyjęcia, magazynowania produktów, sporządzania i wydawania potraw, dieta w całości zbilansowana i tworzona pod okiem specjalistów – z uwzględnieniem rekomendacji z zakresu prawidłowego żywienia dzieci i młodzieży a także rozporządzenie Ministra Zdrowia.

Produkty jak najmniej przetworzone, a potrawy i przekąski urozmaicone – placówka bierze pod uwagę zindywidualizowaną dietę malucha.

Zapraszamy na nasza stronę  https://przedszkole-kcynia.pl/

materiał.

Przedszkole Niepubliczne Mini Akademia
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mini Akademia
 Kcynia 

--> wstecz