Czwartek, 11 czerwca 2026 r. Imieniny Barnaby, Benedykta, Flory

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły w Dziewierzewie urodzonych w latach: 1968, 1969, 1970, 1971, 1972 na spotkanie, które odbędzie się 14.10.2016 r. w Wąsoszu w restauracji „ALBATROS” o godzinie 18.00, zabawę poprowadzi Jacek Staszak. Wszystkich chętnych prosimy o wpłatę kwoty 100 zł/os. na konto: 16 81 66 0009 2001 0010 7233 0001, które zostało utworzone specjalnie na potrzeby organizacyjne spotkania. Wpłat należy dokonywać do dnia 25.09.2016 r., w treści prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika. Jednocześnie dokonanie wpłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa w zabawie.
Zapraszamy!
Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 512 225 052. Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym osobom.

Organizatorzy

 

Szanowni Państwo,
w związku z dużym zainteresowaniem organizowanym w dniu 14.10.2016 roku „Spotkaniem po latach”, które odbędzie się w Wąsoszu w restauracji „Albatros” o godzinie 18.00 postanowiliśmy zaprosić do udziału w spotkaniu również koleżanki i kolegów urodzonych w latach 1965, 1966, 1967, będących absolwentami szkoły w Dziewierzewie.
Potwierdzeniem udziału w spotkaniu jest wpłata kwoty 100 zł na wyżej podane konto do dnia 25.09.2016 roku.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
W tym roku nasza szkoła obchodzi 175-rocznice powstania i to jeden z powodów organizacji naszego spotkania.
Wszelkie zapytania prosimy kierować pod numer telefonu: 512 225052

 

--> wstecz