Sobota, 22 czerwca 2024 r. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Pytania do kandydata na burmistrza Wojciecha Niemczyka

Prawie wszyscy kandydaci startujący w najbliższych wyborach zgodzili się ze mną porozmawiać i udzielili odpowiedzi na zaproszenie do rozmowy z portalem kcynia.info Wywiady z Panami Tomaszem Szczepaniakiem, Pawłem Dudą i Mateuszem Stachowiakiem są w trakcie przygotowania materiału.

Niestety próby kontaktu z Panem Wojciechem Niemczykiem do tej pory się nie udały, gdyż tak jak wielu z Państwa także profil portalu kcynia.info jak i mój prywatny został przez administratora KWW Dzień Dobry Kcynia zablokowany.

Dlatego jedyną formą zaproszenia do wywiadu jest publiczne złożenie pytań do Pana Wojciecha Niemczyka- kandydata na urząd Burmistrza Kcyni w najbliższych wyborach.

  1. Postanowił Pan ubiegać się o urząd Burmistrza Kcyni. Dlaczego?
  2. Pełniąc funkcję Burmistrza Kcyni poznał Pan finanse gminy i problemy z jakimi od lat się borykamy. Czy Pana zdaniem Gminę Kcynia można ożywić gospodarczo?
  3. Dlaczego zablokował Pan na oficjalnym koncie Komitetu Wyborczego Wyborców Dzień Dobry Kcynia wielu mieszkańców i w ten sposób potencjalni Pana wyborcy nie mogą zapoznać się z Pana programem wyborczym, ani nawiązać z Panem kontaktu?
  4. Czy mam Pan hobby, pasję, rodzinę? Proszę się przedstawić.
  5. W naszej gminie ma Pan aż 7 konkurentów. Jak Pan sądzi dlaczego jest tak duże zainteresowanie ?
  6. Jakim chciałby Pan być Burmistrzem?

Odpowiedzi na zadane pytania proszę przesłać do czwartku 21 marca 2024 roku na email kontakt@kcynia.info

Pozdrawiam

Robert Koniec

--> wstecz