Środa, 24 lipca 2024 r. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Ruszyła zrzutka.pl Pomóż odbudować spalony dom

Szanowni Państwo. Przez ponad 15 lat prowadzę dla społeczności gmina Kcyni portal kcynia.INFO To właśnie ja jestem często bardzo blisko różnych zdarzeń i wypadków. Wielokrotnie widziałem łzy rozpaczy, żalu czy smutku. Bardzo trudno jest relacjonować takie wydarzenia, bo zawsze jest ktoś kto ucierpiał, stracił mienie, zdrowie i niestety czasami życie. Często w takich sytuacjach współczujemy ale współczujemy przez dzień, dwa, góra tydzień a ofiary wypadków, zdarzeń losowych czy pożarów zostają z problemami sami.

Jestem przekonany, że wielu z Państwa gdyby tylko wiedziało jak można pomoc pogożelcom z Kcyni Państwu Winkowskim, to by to zrobiło. 12 marca 2019 roku przy ulicy Szewskiej w Kcyni wybuchł pożar w domu rodzinnym Pani Doroty i Henryka. Straty są duże a serca mieszkańców Kcyni zrozpaczone.

Na szczęście w tym pożarze nikt nie ucierpiał i to jest najważniejsze.

Szanowni Państwo.

Bardzo Państwa proszę o przyłączenie się do już zorganizowanej akcji zbiórki środków finansowych przeznaczonych na remont domu Państwa Winkowskich. W tym celu została uruchomiona akcja na portalu Zrzutka.pl Liczy się każda złotówka, bo tylko wspólnie możemy pomóc. Wszyscy mieszkamy w ubogiej gminie ale  jestem przekonany, że mamy wielkie serca i chcemy sobie pomagać. Po kilku godzinach od ogłoszenia zbiórki jest już 1800 złotych.

Wpłat można dokonywać pod specjalnym linkiem https://zrzutka.pl/odbudowa-spalonego-domu-panstwa-winkowskich-przywrocmy-im-wiare-i-nadzieje-na-lepsze-jutro

Specjalny rachunek został także utworzony w Banku Spółdzielczym w Kcyni w celu zbiórki charytatywnej na rzecz Państwa Doroty i Henryka
Winkowskich . Wpłat mozna dokonywać na konto o numerze 50 8166 0009 9001 0000 0198 0010.

Robert Koniec

 

--> wstecz