Niedziela, 19 maja 2024 r. Imieniny Celestyny, Iwony, Piotra

Ruszyły zajęcia z tenisa zimnego dla dzieci

Długo wyczekiwana przez dzieci kontynuacja zajęć rekreacyjno-sportowych realizowanych w ramach projektu „Wakacje z tenisem” doczekała się kontynuacji.                  W miesiącu listopadzie udało się ponownie uruchomić zajęcia dla dzieci zainteresowanych tą dyscypliną sportu. Zajęcia są realizowane na sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kcyni. Zainteresowanie a przede wszystkim zaangażowanie najmłodszych adeptów na zajęciach jest bardzo duże. Obecnie dzieci trenują w 2 grupach 6 osobowych, co jest optymalnym rozwiązaniem na tym etapie szkolenia podstawowego.

Organizatorem zajęć tenisowych jest Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort” w Kcyni. W związku z dużym zainteresowaniem dzieci i chęcią udziału w zajęciach z tenisa ziemnego, w roku 2019 planowane jest stałe szkolenie dzieci przez cały rok. KST  „Nasz Kort” będzie startować w otwartych konkursach ofert dla stowarzyszeń sportowych w celu zrealizowania tego planu.

Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach proszę o kontakt z prezesem KST „Nasz Kort” w Kcyni p. Maciejem Krzyżanowskim pod numerem tel. 694-454-574

  Materiał:  KST Nasz Kort

--> wstecz